Chlapec, ktorý sa narodil s trhlinou v lebke.

Ollie Trezise, ​​z Maesteg, Wales, sa narodil so zriedkavým defektom, ktorý spôsobil, že jeho mozog sa rozrástol cez trhlinu v jeho lebke do nosa.

Vo veku 21 mesiacov bol nútený podstúpiť niekoľko bolestivých operácii ktoré mu pomohli dýchať a uzavrela sa trhlina v jeho lebke.

Napriek posmeškom niektorých ľudí, ktorý ho nazývali škaredým a vraveli že sa nikdy nemal narodiť,je Ollie pre svoju matku dokonalým dieťaťom.

I keď bude v budúcnosti potrebovať ďalšie operácie, lekári čakajú na to, ako sa jeho lebka vyvinie pred vykonaním invázivnejších chirurgických zákrokov.

Za našu redakciu držíme malému Ollie-mu palce.

Nenechajte si újsť videá z tejto kategórie

Pre lepšiu prehľadnosť sme vytvorili viacero Facebookových stránok a tak môžete sledovať iba kategórie, ktoré vás zaujímajú.
Páčilo sa vám video? Nezabudnite ho zdieľať
Nahlásiť nefunkčné video

Komentáre

Pridajte sa k nám na Facebooku

Najväčšia databáza vtipov

Na prianie fanúšikov sme pre vás pripravili portál s najväčšou databázou slovenských vtipov. Ak sa radi smejete a nepohrdnete ani čiernym humorom, tak ho neváhajte navštíviť.
Prejsť na vtipy

Dajte nám tip na dobré video

Máte vlastné zaujímavé video na YouTube? Alebo viete o videu, ktoré určite musia naši sledovateľia vidieť? Neváhajte nám ho poslať cez náš formulár a my ho radi vyzdieľame.
Pridať video
Copyright 2015 - 2023 © FunTube.sk