Geobrugg AG: Ochrana proti padajúcim skalám.

Geobrugg AG je Švajčiarska firma, ktorá je súčasťou divízie lanových technológií.

Oblasti použitia systémov Geobrugg sú ochrana proti skalneniu, stabilizácia svahov, kontrola prietoku mokrého toku a sutiny, lavínová ochrana, bezpečnosť tunelov, bariéry motorových športov,

sieťová architektúra a ochrana proti nárazom.

Drôty pre lanové a sieťové komponenty pre firmu Geobrugg sa vyrábajú napríklad aj na slovensku v Hlohovci vo firme Bekaert, pod prísnym dohľadom procesných technikov a laboratória.

Aj v ďaka tomu dosiahol Geobrugg prvý svetový rekord v roku 2011 kedy sa im úspešne podarilo zastaviť skúšobný blok 20 ton s nárazovou rýchlosťou cez 100 km / h a nárazovou energiou 8’000kJ.

Nenechajte si újsť videá z tejto kategórie

Pre lepšiu prehľadnosť sme vytvorili viacero Facebookových stránok a tak môžete sledovať iba kategórie, ktoré vás zaujímajú.
Páčilo sa vám video? Nezabudnite ho zdieľať
Nahlásiť nefunkčné video

Dajte nám tip na dobré video

Máte vlastné zaujímavé video na YouTube? Alebo viete o videu, ktoré určite musia naši sledovateľia vidieť? Neváhajte nám ho poslať cez náš formulár a my ho radi vyzdieľame.
Pridať video

Najväčšia databáza vtipov

Na prianie fanúšikov sme pre vás pripravili portál s najväčšou databázou slovenských vtipov. Ak sa radi smejete a nepohrdnete ani čiernym humorom, tak ho neváhajte navštíviť.
Prejsť na vtipy
Copyright 2015 - 2024 © FunTube.sk