Milan Gottstein – Svet a emócie zachytené v obrazoch.

Odmalička ma oslovovali obrazy okolitého sveta.

Pohyblivých, stojacich, plnofarebných i zdanlivo čiernobielych.

Už v detskom veku sa zábery kamerou stali odpoveďou na vnútornú túžbu vziať pohľad videný mojimi očami so sebou a prostredníctvom pohyblivých obrazov sprostredkovať a zdieľať s ostatnými gamut emócií, ktoré som v danom okamihu prežíval.

S milovanou sme obdivovateľmi nielen voľnej prírody, ale aj zoologických záhrad, kde je možné v obrazoch zachytiť prirodzený spôsob správania zvierat i v objatí betónových konštrukcií.

Snímky zvierat zo zoologickej záhrady i voľnej prírody sa v časovej línii prelínajú s rozmanitým spoločenským prostredím.

Rôznorodosť ľudských bytostí uprostred sveta tvoreného ľuďmi sa javí v neopakovateľných okamihoch sprevádzaných spontánnosťou vyjadrených emócií.

Vo voľnej prírode i urbanistickom prostredí sa nachádzajú desiatky okamihov, ktoré sa stávajú príležitosťou k lovu digitálnych obrazov s cieľom deliť sa o daný moment s ostatnými.

Milan Gottstein.

Viac na https://www.youtube.com/user/MilanGottstein

Nenechajte si újsť videá z tejto kategórie

Pre lepšiu prehľadnosť sme vytvorili viacero Facebookových stránok a tak môžete sledovať iba kategórie, ktoré vás zaujímajú.
Páčilo sa vám video? Nezabudnite ho zdieľať
Nahlásiť nefunkčné video

Dajte nám tip na dobré video

Máte vlastné zaujímavé video na YouTube? Alebo viete o videu, ktoré určite musia naši sledovateľia vidieť? Neváhajte nám ho poslať cez náš formulár a my ho radi vyzdieľame.
Pridať video
Copyright 2015 - 2024 © FunTube.sk