Pilot helikoptéry MI-8 ozbrojených síl Kazachstanu mal problémy s navigáciou. Je neuveriteľné, akým zvláštnym spôsobom to vyriešil…

Pri taktickom cvičení letectva, ktoré prebieha bez podpory navigačných systémov, musia piloti letectva premiestniť svoj stroj, v tomto prípade helikoptéru z bodu A do bodu B bez použitia akýchkoľvek prístrojov – len s použitím kompasu a orientačných bodov krajiny.

Tento pilot s tým mal očividne problém, keďže hustá hmla mu znemožňovala akúkoľvek vizuálnu orientáciu. Pozrite sa na jeho netradičné, ba až bizarné riešenie!

Nenechajte si újsť videá z tejto kategórie

Pre lepšiu prehľadnosť sme vytvorili viacero Facebookových stránok a tak môžete sledovať iba kategórie, ktoré vás zaujímajú.
Páčilo sa vám video? Nezabudnite ho zdieľať
Nahlásiť nefunkčné video

Dajte nám tip na dobré video

Máte vlastné zaujímavé video na YouTube? Alebo viete o videu, ktoré určite musia naši sledovateľia vidieť? Neváhajte nám ho poslať cez náš formulár a my ho radi vyzdieľame.
Pridať video

Najväčšia databáza vtipov

Na prianie fanúšikov sme pre vás pripravili portál s najväčšou databázou slovenských vtipov. Ak sa radi smejete a nepohrdnete ani čiernym humorom, tak ho neváhajte navštíviť.
Prejsť na vtipy
Copyright 2015 - 2024 © FunTube.sk