Štartovanie starého železa.

Spoločnosť International Harvester Company (teraz známa ako Navistar International Corporation ) bola americkým výrobcom poľnohospodárskych strojov, stavebných zariadení, nákladných vozidiel, domácich a komerčných produktov.

V roku 1902 spoločnosť JP Morgan zlúčila McCormick Harvesting Machine Company a Deering Harvester Company spolu s tromi menšími poľnohospodárskymi výrobcami, aby vytvorili medzinárodný Harvester.

IH vyrábal rad veľkých poľnohospodárskych traktorov poháňaných benzínom pod značkami Mogul a Titan.

Predané predajcami spoločnosti McCormick, Mogul typu C bol len stacionárnym motorom na podvozku traktora, vybavený trecím pohonom (jedna rýchlosť vpred, jedna vzad).

Medzi rokmi 1911 a 1914 bolo postavených 862 mogulov.

Nenechajte si újsť videá z tejto kategórie

Pre lepšiu prehľadnosť sme vytvorili viacero Facebookových stránok a tak môžete sledovať iba kategórie, ktoré vás zaujímajú.
Páčilo sa vám video? Nezabudnite ho zdieľať
Nahlásiť nefunkčné video

Dajte nám tip na dobré video

Máte vlastné zaujímavé video na YouTube? Alebo viete o videu, ktoré určite musia naši sledovateľia vidieť? Neváhajte nám ho poslať cez náš formulár a my ho radi vyzdieľame.
Pridať video

Najväčšia databáza vtipov

Na prianie fanúšikov sme pre vás pripravili portál s najväčšou databázou slovenských vtipov. Ak sa radi smejete a nepohrdnete ani čiernym humorom, tak ho neváhajte navštíviť.
Prejsť na vtipy
Copyright 2015 - 2024 © FunTube.sk