Štartovanie starého železa.

Spoločnosť International Harvester Company (teraz známa ako Navistar International Corporation ) bola americkým výrobcom poľnohospodárskych strojov, stavebných zariadení, nákladných vozidiel, domácich a komerčných produktov.

V roku 1902 spoločnosť JP Morgan zlúčila McCormick Harvesting Machine Company a Deering Harvester Company spolu s tromi menšími poľnohospodárskymi výrobcami, aby vytvorili medzinárodný Harvester.

IH vyrábal rad veľkých poľnohospodárskych traktorov poháňaných benzínom pod značkami Mogul a Titan.

Predané predajcami spoločnosti McCormick, Mogul typu C bol len stacionárnym motorom na podvozku traktora, vybavený trecím pohonom (jedna rýchlosť vpred, jedna vzad).

Medzi rokmi 1911 a 1914 bolo postavených 862 mogulov.

Nenechajte si újsť videá z tejto kategórie

Pre lepšiu prehľadnosť sme vytvorili viacero Facebookových stránok a tak môžete sledovať iba kategórie, ktoré vás zaujímajú.
Páčilo sa vám video? Nezabudnite ho zdieľať
Nahlásiť nefunkčné video

Komentáre

Pridajte sa k nám na Facebooku

Najväčšia databáza vtipov

Na prianie fanúšikov sme pre vás pripravili portál s najväčšou databázou slovenských vtipov. Ak sa radi smejete a nepohrdnete ani čiernym humorom, tak ho neváhajte navštíviť.
Prejsť na vtipy

Dajte nám tip na dobré video

Máte vlastné zaujímavé video na YouTube? Alebo viete o videu, ktoré určite musia naši sledovateľia vidieť? Neváhajte nám ho poslať cez náš formulár a my ho radi vyzdieľame.
Pridať video
Copyright 2015 - 2023 © FunTube.sk