Koho stretnete na 100% vo vlaku?

Posledná cesta vlakom. Bolo to z Piešťan do Trenčianskej Teplej kvôli kúpe R5 GTD. Naozaj to bol zážitok, na aký sa nezabúda.

Bolo cítiť, že vlaky už za posledných 20 rokov prešli nejakou tou modernizáciou, ale to nebolo všetko, čo bolo cítiť.

Neustálym prechodom uličkou opilec s arómou “tesco veľmi jemná vodka”, prečúrané trenky a asi aj škrkátko na zadnej strane, ktorá sa miešala s absenciou hygieny, lebo naposledy videl vodu, keď mu ju ortopéd ťahal z kolena.

Tlačenku, cibuľu a cesnak si všimli zaraz aj kotleby z konca vozňa a slintajúc prikročili k neprispôsobivému občanovi. Po zistení číreho slovanského pôvodu ho zanechali svojmu osudu a so škŕkajucími žalúdkami sa odtiahli hľadať “problémy”.

Ignorujúc otázku šarvanca pýtajúceho cigaretu, hoc pochybujem, že už sa vekom a inteligenciou prepracoval k veľkej násobilke, skúsil som sa pripojiť na wifi.

S nevôľou v srdci som sa pozrel na mládež so smartfónmy v rukách, keď mi na displeji toho môjho nabehol nápis, “Too many connections. Try again latter”.

Bicyklom pôjdem druhý krát!

Nenechajte si újsť videá z tejto kategórie

Pre lepšiu prehľadnosť sme vytvorili viacero Facebookových stránok a tak môžete sledovať iba kategórie, ktoré vás zaujímajú.
Páčilo sa vám video? Nezabudnite ho zdieľať
Nahlásiť nefunkčné video

Dajte nám tip na dobré video

Máte vlastné zaujímavé video na YouTube? Alebo viete o videu, ktoré určite musia naši sledovateľia vidieť? Neváhajte nám ho poslať cez náš formulár a my ho radi vyzdieľame.
Pridať video

Najväčšia databáza vtipov

Na prianie fanúšikov sme pre vás pripravili portál s najväčšou databázou slovenských vtipov. Ak sa radi smejete a nepohrdnete ani čiernym humorom, tak ho neváhajte navštíviť.
Prejsť na vtipy
Copyright 2015 - 2024 © FunTube.sk